top of page

Jak pracuję

Krok 1
 

Pierwsza rozmowa – to bardzo ważny moment, w którym rozmawiamy o oczekiwaniach, terminach i finansach, a poza tym sprawdzamy czy się lubimy i rozumiemy. To istotna kwestia, bo bardzo ułatwia dalsze działanie. Jeśli uznamy, że chcemy dalej razem pracować, opowiem co trzeba przygotować na kolejne spotkanie.
 

Krok 2
 

Pierwsze spotkanie projektowe – zwykle odbywa się w miejscu, którego dotyczy projekt. Omawiamy oczekiwania, ja sprawdzam możliwości jakie daje przestrzeń (często są w niej ograniczenia, które wpływają na możliwości projektowe) i mierzę pomieszczenia. To też dobry moment, żeby porozmawiać o tym, co się podoba i jaki styl ma mieć projekt. Pokażę również dobry sposób dzielenia się inspiracjami, żebym od razu wiedziała, co Wam się podoba, a co na pewno odrzucacie. Po tym spotkaniu następuje wstępna wycena projektu.
 

Krok 3
 

Drugie spotkanie projektowe – omawiamy propozycje projektu – zwykle 2 lub 3 rozwiązania tak, żeby osiągnąć optymalny efekt układu pomieszczeń i wyposażenia. Omawiamy także wszelkie inspiracje, które zostały wybrane i przechodzimy do wybierania konkretnych materiałów oraz wyposażenia, tak aby ostateczna wycena zawierała jak najwięcej ustalonych elementów.
 

Krok 4
 

Projekt i wycena zaakceptowane – ustalamy harmonogram prac i płatności i przystępujemy do działania. Kolejne transze płacicie w terminach ustalonych w harmonogramie, przy czym posługujemy się raczej kolejnymi etapami prac, a nie konkretnymi terminami. Zawsze jesteście mile widziani na budowie ale warto zadzwonić przed przyjazdem, żebyście nie trafili na moment w którym nie będzie można tam wejść:)

bottom of page